drzwi zewnętrzne

 

W ofercie ALUHAUS znajduje się bogaty wybór drzwi zewnętrznych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem.
Drzwi sygnowane marką ALUHAUS odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie designu, funkcjonalności i parametrów technicznych.

 

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE TENVIS

 

Produkt wykonywany z najlepszej jakości materiałów (aluminium, stal nierdzewna) przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Zamek automatyczny stosowany w standardzie nie wymaga używania klucza, samo zamknięcie drzwi powoduje zabezpieczcie naszego mieszkania w trzech punktach.

 – całkowita grubość drzwi 75 mm

– panel o grubości 60 mm lub 75 mm, zbudowany z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm (blacha zewnętrzna) i 2 mm (blacha wewnętrzna);
cała przestrzeń jest wypełniona materiałem o wysokiej izolacyjności termicznej

– standardowy wymiar drzwi 1100 x 2250 mm

– współczynnik przenikalności cieplnej dla całych drzwi Ud (wymiar standard) wynosi już 0,85 W/m2K

– gwarancja – 5 lat

– możliwość rozbudowy o dodatkowe wkłady termoizolacyjne

 

 Wiecej na temat ALUHAUS TENVIS w ulotce (pdf)

 

 

ALUMINIOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE ELITE

 

Szukasz drzwi, które będą pasowały nie tylko do Twojego domu, ale i osobistego stylu? Dadzą Ci możliwość ekspresji samego siebie, ale jednocześnie zapewnią Twojej rodzinie ciepło i maksymalne bezpieczeństwo? Nieważne, czy stawiasz na funkcjonalność, ekskluzywny design czy trwałość wykonania. Drzwi ALUHAUS spełnią wszystkie Twoje wymagania. Zainspiruj się naszymi projektami i zrealizuj swoje pragnienie posiadania doskonałych drzwi. Gwarantujemy doradztwo przez cały okres podejmowania wyboru i indywidualną produkcję, ściśle dopasowaną do Twojego zamówienia.

 

– całkowita grubość drzwi ELITE 90 mm,
– całkowita grubość drzwi 90 mm,
– panel o grubości 76 mm lub 90 mm, zbudowany z dwóch blach aluminiowych o grubości 3 mm każda; cała przestrzeń jest wypełniona materiałem o wysokiej izolacyjności ­termicznej,
– standardowy wymiar drzwi 1200×2250 mm,
– współczynnik przenikalności cieplnej Ud dla całych drzwi wynosi już od 0,74 [W/m2K],
– wszystkie profile można wyposażyć w dodatkowe wkłady ­termoizolacyjne zamykające środkową przestrzeń profili (opcja za dopłatą).

 

 Czytaj więcej na stronie producenta: http://www.aluhaus.com.pl/drzwi 

 

DRZWI WEJŚCIOWE PCV 

 

W ofercie firmy znajdują się autorskie projekty drzwi PVC, dostępne tylko w salonach OKNOPLAST, doskonale komponujące się z niepowtarzalnym wzornictwem modeli okien. Drzwi PVC od OKNOPLAST cechuje najwyższa dbałość o detale – od pieczołowicie obrobionych zgrzewów i połączeń, przez komponenty odpowiedzialne jednocześnie za komfort użytkowania i energooszczędność, takie jak m.in. niski próg aluminiowy z przekładką termiczną, aż po elementy wpływające na bezpieczeństwo, jak specjalne zasuwnice ryglujące drzwi jednocześnie w trzech miejscach. Takie rozwiązanie jest akceptowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe, dzięki czemu nie ma konieczności montowania drugiego zamka. Drzwi OKNOPLAST to ozdoba elewacji budynku. Doskonale komponują się w domach wybudowanych w każdym stylu architektonicznym. Bogata oferta OKNOPLAST obejmuje szereg modeli drzwi – od klasycznych wzorów do nowoczesnej stylistyki. Całości dopełniają stylowe aplikacje, ornamenty czy szkło dekoracyjne. Bogata paleta kolorystyczna – identyczna z okienną oraz wiele wariantów klamek i pochwytów, pozwalają na dopasowanie drzwi do indywidualnego charakteru domu i wymagań właściciela. OKNOPLAST od lat rozwija ofertę produktów dla wygody Klientów i Partnerów Handlowych. Produkty pochodzące z jednej firmy to nie tylko gwarancja doskonałego dopasowania wizualnego, ale również takie elementy jak powtarzalna wysoka jakość, te same terminy dostarczenia zamówionych elementów czy wreszcie okres gwarancyjny i niezawodny serwis. Drzwi strzegą ogniska domowego i stanowią wizytówkę każdego domu. OKNOPLAST oferuje wypełnienia o klasycznej i ponadczasowej formie oraz rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Bogata paleta kolorystyczna, różnorodne wzornictwo wypełnień i okuć oraz kilka wariantów wyposażenia dodatkowego sprawiają, że drzwi idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym. Niezależnie od tego, w jakim stylu architektonicznym powstał Państwa dom, nasza firma oferuje idealnie dopasowane do niego drzwi zewnętrzne. Drzwi kraków, drzwi pcv, aluminiowe, zewnętrzne (wejściowe) oraz wewnętrzne.

 

Zobacz katalog drzwi wejsciowych PCV: https://oknoplast.com.pl/folder-drzwi-pvc 

 

 

Maxbud
44-100 Gliwice, ul. Tarnogórska 149

Tel.: (32) 230 00 31
E-mail: maxbud@oknoplast.com.pl